به روزرسانی :
برای ورود به سامانه سهامداران فرابورس ایران کلیک کنید
28
آذر
1397

امیر هامونی

مدیر عامل

سید مهدی علم الهدی

معاون پذیرش و ناشران

Alamolhoda@ifb.ir

رضا غلامعلی پور

معاون توسعه بازار

Gholamalipour@ifb.ir

بهنام محسنی

معاون عملیات و نظارت بازار

Mohseni@ifb.ir

مبینا بنی اسدی

مدیر روابط عمومی

Baniasadi@ifb.ir

علیرضاخلیلی

مدیر حقوقی

Khalili@ifb.ir

احسان هراتی

سرپرست فناوری اطلاعات

Harati@ifb.ir

نرگس احمدی

مدیر مالی

Ahmadi@ifb.ir

سارا سادات اخلاقی

مدیر پذیرش

Akhlaghi@ifb.ir

افسانه اروجی

مدیر عملیات بازار و اعضا

Orouji@ifb.ir


ندا بشیری

مدیر ابزارهای نوین مالی

Bashiri@ifb.ir

سروش خواجه حق وردی

مدیر نظارت و بازرسی

Haghverdi@ifb.ir

سید جلال سیدی

سرپرست حسابرسی داخلی

Seyyedi@ifb.ir

مهسا توکلی

رئیس اداره امور بین الملل

Tavakoli@ifb.ir

سمانه حیدری

رئیس اداره حسابداری

Heydari@ifb.ir

شیوا شریفیان

رئیس اداره بازار سوم

Sharifian@ifb.ir

حسین نظام دوست

رئیس اداره نهادهای نوین مالی

NezamDoost@ifb.ir

ابراهیم دیانتی نسب

سرپرست اداره امور قراردادها

Dianatinasab@ifb.ir

سید محمدعلی رحیمی

سرپرست اداره پشتیبانی

Rahimi@ifb.ir

زهرا زارع

سرپرست اداره نظارت بر ناشران فرابورس

Zare@ifb.ir

محمد نظیفی

سرپرست اداره برنامه‌ریزی

Nazifi@ifb.ir

جستجو نماد معامله شده
ارزش بازار فرابورس ایران
مجموع بازار ها
به تفکیک صنعت
به تفکیک بازار
به تفکیک نماد
معاملات امروز فرابورس ایران
حجم معاملات
ارزش معاملات
تعداد معاملات
© 1391 شرکت فرابورس ایران
  دیدگاه شما