به روزرسانی :
برای ورود به سامانه سهامداران فرابورس ایران کلیک کنید
6
تیر
1398
اخبار
عنوان از تاریخ تا تاریخ
ردیفعنوانتاریخزمان
1 آغاز ثبت نام متقاضیان عاملیت تامین مالی جمعی برای دریافت مجوز
به گفته نظام‌دوست نهادهای مالی می‌توانند‎ ‎درخواست‎ ‎خود‎ ‎را‎ ‎برای‎ ‎بررسی‎ ‎احراز‎ ‎شرایط‎ ‎و‎ ‎تغییر‎ ‎اساسنامه‎ ‎برای‎ ‎فعالیت‎ ‎در‎ حوزه تامین مالی جمعی ‎به‎ ‎سازمان بورس و اوراق بهادار ‎ارائه‎ ‎کنند.
98/04/05 14:23
2 مروری بر آنچه در بیست‌و‌هفتمین نشست فوق‌العاده سالانه و کمیته کاری فیاس گذشت
توکلی با بیان اینکه هفته گذشته برای دومین سال پیاپی شاهد برگزاری کنفرانس سالانه فدراسیون بورس‌های اروپایی-آسیایی بودیم، می‌گوید: در این کنفرانس پنل‌های تخصصی متعددی با موضوعاتی همچون اهمیت تکنولوژی مالی و نقش آن در آینده بازار سرمایه، فرآیندهای پس از معاملات، سواد مالی و شاخص‌های پایداری برگزار شد و در پایان کنفرانس، اعضا در میزگردهایی به بحث در خصوص نقش تکنولوژی در بازارهای مالی پرداختند و نتایج این گفت‌و‌گوها را توسط مدیران میزگرد جمع‌بندی کردند.
98/04/05 09:45
3 سه محور پیشنهادی قوانین جدید بازار پایه
معاون بازارهای خارج از بورس فرابورس ایران یادآور شد: هر سه این پیشنهادها یعنی تدریجی بودن اجرایی کردن ‏مقررات بازار پایه، دامنه نوسان محدود و امکان وجود بازارگردان در بازار ‏پایه، جهت بررسی و تصمیم‌گیری نهایی توسط سازمان بورس و اوراق بهادار به شورای عالی بورس تقدیم می‌شود.‏
98/04/04 15:31
4 اجرای عملیات بازار باز در دستور کار بانک مرکزی قرار دارد
همتی با بیان اینکه امسال اجرای عملیات بازار باز را در نظر داریم عملیاتی کنیم، گفت: عملیات بازار باز ابزار سیاست پولی است که بر اساس آن بانک مرکزی خرید و فروش اوراق خزانه را انجام می‌دهد.
98/04/02 11:35
5 فراخوان تامین مالی جمعی به زودی منتشر می‌شود
غلامعلی‌پور در بخش دیگری از نشست مشترک استارتاپ‌های عضو انجمن صنفی کسب‌وکارهای اینترنتی و ‏صندوق‌های سرمایه‌گذاری جسورانه از بررسی نخستین صندوق سرمایه‌گذاری خصوصی طی چند روز آینده ‏در کمیته بررسی برای دریافت موافقت اصولی خبر داد.‏
98/04/02 09:00
6 رونق معاملات در بازارهای فرابورسی
نگاهی به معاملات بازارهای فرابورس در خردادماه نشان می‌دهد تمامی بازارها با رونق دادوستدها روبه رو بوده‌اند به طوری که در بازارهای اول و دوم حجم معاملات بیش از 180 و 380 درصد و ارزش آن افزون بر 600 و 570 درصد افزایش یافته است.
98/04/01 08:16
7 بررسی قانون بازار پایه به جلسه بعدی شورای عالی بورس موکول شد
امروز ایسنا با فرهاد دژپسند وزیر اقتصاد و رئیس شورای عالی بورس گفت‌وگو کرد و از او پرسید که آیا قانون جدید بازار پایه در این جلسه بررسی شد، وزیر اقتصاد در پاسخ به این سوال گفت: قرار شد این موضوع در جلسه بعدی شورای عالی بورس بحث و بررسی شود.
98/03/29 11:22
8 عمليات پيچيده با رمز استقلال
عمليات بازار باز باعث مي‌شود كه نقدينگي جامعه از طريق عمليات بازار باز به سمت فعاليت‎هاي مفيد اقتصادي هدايت ‌شود و از اين جهت هم به نفع اقتصاد كشور است و باعث رشد و رونق توليد ملي مي‏‌شود. همچنين اين عمليات گام‌بندي تزريق پول بانك مركزي به بانك‌ها را موزون‌تر مي‌كند هرچند كه طبعا نمي‌تواند از حجم كل نياز درونزا به پول بانك مركزي در يك بازه زماني مشخص بكاهد. همچنين عمليات بازار باز يك مانع اوليه در مقابل اضافه برداشت بانك‌ها از بانك مركزي ايجاد مي‌كند و همچنين تبديل بدهي دولت به بانك‌ها به اوراق تا حد زيادي از ميزان انسداد در ترازنامه بخشي از بانك‌ها خواهد كاست.
98/03/29 11:17
9 عملیات بازار باز بخش سیاست‌گذاری پولی را سروسامان می‌دهد
رحمانی گفت: عملیات بازار باز، بخش سیاست‌گذاری پولی را سروسامان می‌دهد و قرار نیست بخش مربوط به نظارت بر نظام بانکی را حل کند؛ چرا که این موضوع نیازمند اقدامات جداگانه بانک مرکزی است.
98/03/28 09:22
10 اقدامات فرابورس برای هموارسازی مسیر ورود استارتاپ‌ها به بازار سرمایه
به گفته غلامعلی‌پور کل فرایند و زنجیره‌ مورد نیاز برای پذیرش یک استارتاپ، از مرحله ایده تا جایی که به شرکتی سودآور تبدیل می‌شود در فرابورس وجود دارد.
98/03/26 11:21
12345678910...
تعداد رکورد:
ارزش بازار فرابورس ایران
مجموع بازار ها
به تفکیک صنعت
به تفکیک بازار
به تفکیک نماد
معاملات امروز فرابورس ایران
حجم معاملات
ارزش معاملات
تعداد معاملات
© 1391 شرکت فرابورس ایران
  دیدگاه شما